• 0312 348 61 69
 • info@sineklikciniz.com
 • SİNEKLERE SON
  EVİNİZE SİNEKLER DEĞİL,
  BAHAR GİRSİN
  ÜRÜNLERİMİZ
 • HUZURLU MEKANLAR İÇİN
  SİNEKLİK ALTERNATİFLERİ
  BİZE ULAŞIN
 • GÜVEN
  KALİTE
  HİZMET
PLİSE SİNEKLİK

Plise Sineklik tam bir yenilik olup özellikle balkon kapıları, cam balkon fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür. Plise Sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir.Plise Sineklik Tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilrsiniz.

SÜRGÜLÜ SİNEKLİK

Sürme (Sürgülü) sineklik PVC + alüminyum pencere ve kapılarda dışarıdan monte edilir.Sürme (Sürgülü) sinekliklerin en önemli özelliği rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Kullanım kolaylığı sağlar ve yer kaplamaz. Öz Al-San sineklik sistemleri, sektörün önemli gereksinimlerinden biri olan Sürme (Sürgülü) sineklik sisteminin özgün tasarımıyla farklılığını bir kez daha kanıtlamıştır.

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolay kullanımı rahattır. Menteşeli sineklikkasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Menteşeli sineklikProfil ölçüleri 17 x 25 ve 17 x 42 olarak tasarlanmıştır. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir.Menteşeli sineklikÖzellikle giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde tercih edilmesi kullanım açısından doğru bir karar olur.

ÖZ AL-SAN SİNEKLİK SİSTEMLERİ SİZLER İÇİN HİZMET VERMEKTEDİR.

ÜRÜNLERİMİZ

ÖZ AL-SAN SİNEKLİK SİSTEMLERİ KENDİ SEKTÖRÜNDE EN GÜVENİLİR VE TERCİH EDİLİR ŞİRKETLER ARASINDA YER ALMAYI İLKE EDİNMİŞ YÖNETİM VE KALİTE POLİTAKASINI BU DOĞRULTUDA İLERLETMEYİ BAŞARMIŞTIR.

SİNEKLİK PROFİL RENK SEÇENEKLERİ